Oprawy schodowe LED w drewniane schody

Oprawy schodowe LED w drewniane schody

Jakie lampy do drewnianych schodów?

Cała oferta w której znajdują się lampy schodowe produkcji Demidio przystosowana jest do oświetlenia również zamontowanego w drewnianych schodach. Wybierając takie modele jak: Como LED, Bello LED, Bruno LED, Nicola LED, Werona LED, BARI ALTO LED oraz wszystkie pozostałe modele serii Demidio są przystosowane do montażu w schodach również drewnianych. Lampy schodowe cechują się delikatnym podświetleniem w godzinach wieczornych. Zostały stworzone nie tylko do oświetlenie schodów i ściany, ale również by służyć jako lampy schodowe dekoracyjne LED. Najlepszym rozwiązaniem w schodach drewnianych jest montaż natynkowy z zastosowaniem taśmy dwustronnej, która została przyklejona również do lampki schodowej.

Zasilanie. Możemy wybrać dowolny model zasilanie 12V lub 230V, wybierając zasilanie 230V otrzymasz lampkę z wbudowanym zasilaczem na przewodzie o wymiarach 1cm x 3cm, który swobodnie przejdzie przez otwór FI10. Wybierając natomiast zasilanie 12V należy przed instalacją przewidzieć miejsce na zasilacz, który zostanie umieszczony w odpowiednim miejscu tuż przed montażem lamp schodowych. Lampy schodowe przeznaczone do montażu w drewnianych schodach nie różnią się ani w budowie ani w konstrukcji niczym od lamp, które są przystosowane do montażu w innej powierzchni.

Lampy schodowe są nowoczesnym rodzajem oświetlenia LED, minimalny pobór prądu pozwala na to, by lampki były nawet odpalone przez całą dobę, oświetlenie tej kategorii coraz częściej spotykamy również w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni metrażowej jako oświetlenie w korytarzu do nocnego poruszania się. Banalnie prosty rodzaj montażu oraz prostota podłączenia sprawia, że lampy te są bardzo często wybierane przez klientów prywatnych oraz projektantów wnętrz i architektów. Najczęściej wybieranym sposobem montażu lamp schodowych są instalacyjne elektryczne puszki FI50 lub FI60, zamontowane w lampce specjalne blaszki rozporowe pozwolą zamocować stabilnie lampy, ułatwi to też wymianę oświetlenie po kilku latach ponieważ w każdym pomieszczeniu robimy remonty, a trendy się zmieniają nie tylko w modzie ale i oświetleniu. Zapraszamy do naszego sklepu w Poznań gdzie znajdziesz lampy schodowe i lampy schodowe LED       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl