Lampki schodowe LED do oświetlenia przejść

Lampki schodowe LED do oświetlenia przejść


Pojęcie przejście kojarzy się nam głównie z przejściem dla pieszych na jezdni, które jest zresztą bardzo ważnym ciągiem komunikacyjnym. Bezpieczeństwo poruszania się po nim, zwłaszcza po zmierzchu zależy od odpowiedniego oświetlenia. Nas jednak interesują przejścia wewnątrz budynku i ich oświetlenie. Systemy oświetleniowe pomieszczeń i wnętrz, obok wentylacyjnych, kanalizacyjnych, cieplnych, grzewczych, elektrycznych są jednymi z ważniejszych, jeśli nie najważniejszymi systemami w każdym budynku, tak mieszkalnym, jak przemysłowym czy komercyjnym. System oświetleniowy jest sprzęgnięty z systemem elektrycznym, musi więc charakteryzować się solidną odpornością i konstrukcją w eksploatacji, żeby inwestycja okazała się długoletnią, co za tym idzie ekonomiczną. Reasumując efektywną i efektowną, bez konieczności zmian technicznych po ledwie kilku miesiącach, może roku eksploatacji. Luxury light opierając się na wieloletnim doświadczeniu w segmencie oświetlenia wnętrz proponuje produkty cechujące się jakością materiałów, wykonania, możliwościami rozwiązań technicznych i dobrą ceną. Gusty i moda w projektowaniu współczesnych wnętrz są wyjątkowe. Jest to wypadkowa wpływów bardzo wielu stylów i nurtów design’u. Dzisiejszy design wnętrz jest nastawiony na łączenie klasyki z awangardą, natury z bogatą technologią, bogactwa zdobienia z minimalizmem, prostotą, czego efektem są zaskakujące rozwiązania.

Lampki schodowe ozdobą i oświetleniem przejść


Należy zauważyć, że przejście z jednego pomieszczenia do drugiego, jako element łączący różnego rodzaju pomieszczenia wymaga odpowiedniego oświetlenia, natomiast jego podstawą jest źródło światła i jego rozmieszczenie. Bez odpowiedniego oświetlenia pomieszczeń, które są składową każdego budynku, nie możemy normalnie funkcjonować a on staje się bezużyteczny, chyba, że lubimy obijać się o ściany, potykać się o różne przedmioty, elementy wyposażenia. Od zarania dziejów szukano odpowiednich źródeł światła. Były nimi ognisko, pochodnie, świece aż w końcu żarówki. Obecnie funkcjonujące rozwiązania wykorzystują bogactwo lamp wiszących lub ściennych, stojących, a także lampki schodowe nazywane również oświetleniem przypodłogowym. Właśnie my chcemy zainteresować Państwa tym ostatnim rozwiązaniem. Bogata oferta rynku pozwala nam wybierać wśród lampek schodowych, halogenów, systemu LED, światłowodu, natomiast w potocznym rozumieniu każdy z tych systemów nazywamy lampką schodową. Należy zauważyć, że te elementy oświetlenia nie muszą być montowane przy lub w podłodze, przy lub w stopniach schodów. Wszystko zależy od wybranego przez nas projektu, a samo odejście od standardu możemy nazwać awangardą design’u. Lampki schodowe do oświetlenia przejść w zależności od charakteru budynku wielkość przejść i co za tym idzie oświetlanej powierzchni jest inna i posiada różne formy. Budynki przemysłowe, komercyjne charakteryzują się długimi korytarzami, czasem ze stopniami, podestami. Budynki, domy mieszkalne to krótkie przejścia, kilka stopni, korytarz czasami podesty. Tak więc lampki do oświetlenia tych przejść domagaja się innego charakteru, natężenia i kolorystyki. Również pod względem bogactwa opraw i możliwości rozwiązań technicznych zaspakajamy potrzeby naszych klientów.

Lampki schodowe do oświetlenia przejść oszczędności 
Koszty montażu i eksploatacji oświetlenia są elementem składowym rentowności całego budynku. Przemyślane wybory, dobra realizacja i skorzystanie z fachowej porady, energooszczędne oświetlenie zmniejszają zużycie prąd, a co za tym idzie, przyczyniają się do generowania zdecydowanie mniejszych wydatków za rachunki. W ten sposób budujemy sobie przyjazną przestrzeń funkcjonalnie, estetycznie i ekonomicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl