Panele LED

                Panele LED to wypadkowa połączenia energooszczędności i design-gerskiego wyglądu. Dla przeciętnego zjadacza chleba najważniejszym atutem paneli LED jest fakt, że dają przyjemne i przyjazne dla naszych oczu oświetlenie. Dlatego zaczęły trafiać na wyposażenie obiektów publicznych, biur, punktów usługowych, galerii handlowych, szkół a także kościołów. Zastąpiły one nie tylko tandetne obudowy awaryjnych świetlówek ale również inne formy obudów oświetlenia. Zastosowanie technologii LED w postaci paneli i diod ma znaczny wpływ na oszczędność energii elektrycznej. Źródła światła LED z racji swojej niezawodności i wiernego oddawania barw cieszą się również uznaniem klientów indywidualnych i są już masowo stosowane we wnętrzach mieszkalnych. Najważniejsze korzyści z stosowania paneli LED to ich design, bo dają możliwość dostosowania ich do każdego typu wnętrz. Są efektywne i efektowne bo bardzo dobrze rozświetlają pomieszczenia i same sobą je zdobią. Panele LED jako oprawy dzięki diodom LED są jednakowo rozświetlone na całej swojej powierzchni w przeciwieństwie do tradycyjnych opraw świetlówek lub jarzeniówek.

                Panele LED mogą być oświetleniem centralnym i jako takie są idealnym zamiennikiem żyrandoli lub lamp umieszczonych w centralnym punkcie pomieszczenia. Mogą być również oświetleniem pomocniczym, wspomagającym oświetlenie główne. Miejscem ich montażu może być sufit lub ściana, a o tym i ich funkcji decyduje aranżer oświetlenia. Panele LED są głównie kojarzone z kwadratem, a wymiary boków są standardowe lub zależą od inwencji i potrzeb Klienta. Również kształt panelu LED (okrągły, owalny lub inny) nie stanowi problemu. Daje to duże pole do popisu nie tylko dekoratorom wnętrz ale samym Klientom, na co dzień nie zajmujących się tą dziedziną, a chcących uzyskać własną satysfakcję. Umożliwia to nowoczesna technologia będąca dopełnieniem ich wyobraźni przestrzennej.

                Reasumują panele LED są produktami prostymi i uniwersalnymi, co stanowi o ich wyjątkowości. Oferta rynkowa zawiera panele LED natynkowe, podtynkowe lub zawieszane. Każdy model wyposażony jest w odpowiednie akcesoria niezbędne do ich montażu, do których należą ramki natynkowe, uchwyty(klipsy) do montażu podtynkowego, linki stalowe do zawieszania panelu. Najwyższy czas podjąć decyzję!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl