Nowości
Lampa zwieszana STAR SD1 900 ZAHO
Lampa zwieszana STAR SD1 900 ZAHO
2 063,94 zł
szt.
Lampa zwieszana STAR SD1 ZAHO
Lampa zwieszana STAR SD1 ZAHO
1 623,60 zł
szt.
Lampa zwieszana GALAXY SD ZAHO
Lampa zwieszana GALAXY SD ZAHO
2 209,08 zł
szt.
Lampa wpuszczana MILS ZAHO
Lampa wpuszczana MILS ZAHO
666,66 zł
szt.
Lampa wpuszczana HED RD2 ZAHO
Lampa wpuszczana HED RD2 ZAHO
658,05 zł
szt.
Lampa wpuszczana HED RD1 GU10 ZAHO
Lampa wpuszczana HED RD1 GU10 ZAHO
435,42 zł
szt.
Lampa wpuszczana NOK RD1 ZAHO
Lampa wpuszczana NOK RD1 ZAHO
266,91 zł
szt.
Lampa wpuszczana NOK RD2 ZAHO
Lampa wpuszczana NOK RD2 ZAHO
597,78 zł
szt.

Oprawy rastrowe LED.

Odpowiednie oświetlenie to marzenie każdego z nas. Musi zapewnić nam komfort naszej egzystencji tak w przypadku wypoczynku, relaksu jak i pracy, w trakcie której jest warunkiem komfortu i efektywności.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Taką możliwość dają nam różnorodne oprawy rastrowe, które ze względu na liczne zalety, znajdują zastosowanie przede wszystkim w różnych miejscach pracy. Oprawy rastrowe LED służą do ogólnego oświetlania pomieszczeń takich jak biura, hale, sale konferencyjne, urzędy oraz miejsca publiczne. Ich głównym zadaniem jest zminimalizowanie, a najlepiej całkowita eliminacja nieprzyjemnych zjawisk lśnienia i odbłysków, co sprzyja i gwarantuje wygodną pracę na różnych stanowiskach i różnych miejscach, np. hala produkcyjna – oświetlenie stanowiska tokarki numerycznej, czy biuro – praca przy komputerze. Oprawy rastrowe to szeroka rodzina opraw sufitowych umożliwiająca, dzięki najnowszej technologii, zastosowanie inteligentnych systemów sterowania sztucznym światłem LED w zależności od natężenia światła dziennego. Te systemy pozwalają na wykrycie osoby na stanowisku pracy i dostosowanie ilość emitowanego światła do aktualnych potrzeb w zależności od ilości światła dziennego. Takie oprawy sprawdzają się również bardzo dobrze w oświetlaniu ciągów komunikacyjnych czyli korytarzy lub klatek schodowych. Oferta producentów daje nam wiele możliwości wyboru między kształtem oprawy (kwadratowy bądź podłużny), a zasadą działania (magnetyczne lub elektryczne). Wykonane są głównie z połączonych materiałów metalowych, tworzyw sztucznych i szkła. Przystosowane są one głównie do montażu natynkowego, co ułatwia jego wykonanie bez konieczności prac remontowych. Dzięki takiemu sposobowi montażu możemy umieścić je również w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. W warunkach domowych oprawy rastrowe LED najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach gospodarczych czyli garażach, piwnicach, domowych warsztatach. Wykorzystywane są również do oświetlenia obór hodowlanych, stajniach czy chlewniach a światło diod LED nie drażni zwierząt.

                Dzisiejsza technologia plus systemy oświetleniowe LED zapewniają nam komfort i zadowolenie z naszych inwestycji w dobre, bezpieczne i ekonomiczne światło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl