Nowości
Lampa zwieszana STAR SD1 900 ZAHO
Lampa zwieszana STAR SD1 900 ZAHO
2 063,94 zł
szt.
Lampa zwieszana STAR SD1 ZAHO
Lampa zwieszana STAR SD1 ZAHO
1 623,60 zł
szt.
Lampa zwieszana GALAXY SD ZAHO
Lampa zwieszana GALAXY SD ZAHO
2 209,08 zł
szt.
Lampa wpuszczana MILS ZAHO
Lampa wpuszczana MILS ZAHO
666,66 zł
szt.
Lampa wpuszczana HED RD2 ZAHO
Lampa wpuszczana HED RD2 ZAHO
658,05 zł
szt.
Lampa wpuszczana HED RD1 GU10 ZAHO
Lampa wpuszczana HED RD1 GU10 ZAHO
435,42 zł
szt.
Lampa wpuszczana NOK RD1 ZAHO
Lampa wpuszczana NOK RD1 ZAHO
266,91 zł
szt.
Lampa wpuszczana NOK RD2 ZAHO
Lampa wpuszczana NOK RD2 ZAHO
597,78 zł
szt.

Lampy wiszące LED.

Lampy wiszące LED to szeroka gama zastosowań oraz estetyczny, niepretensjonalny i nowoczesny wygląd, dzięki któremu każde pomieszczenie w naszym domu staje się ciepłym, przytulnym, wymarzonym kątem.

Lampa wisząca LED TRIANGLE 1100 Lampa wisząca LED TRIANGLE 1100
Producent: Lira
Cena: 3 020,88 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wisząca LED TRIANGLE 1400 Lampa wisząca LED TRIANGLE 1400
Producent: Lira
Cena: 4 467,36 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wisząca LED TRIANGLE 800 Lampa wisząca LED TRIANGLE 800
Producent: Lira
Cena: 2 302,56 zł
szt.
zobacz więcej

Do oświetlenia głównego, jakim z natury rzeczy są lampy wiszące najbardziej adekwatną jest neutralna barwa światła, która oświetli zarówno sypialnię, salon, kuchnię czy też korytarz. Właśnie taką temperaturę barwową światła zapewnia oświetlenie LED. Prezentowane i proponowane przez nas lampy wykonane są w nowoczesnej technologii oświetlenia LED’owego i w zdecydowanej większości z metalu oraz akrylu. Dzisiejsze wymagania stawiane przez Klientów lampom wiszącym LED obligują niejako producentów do zapewnienia możliwości regulacji wysokości ich położenia względem oświetlanej powierzchni, co z kolei rzutuje na efekt oświetlenia całego pomieszczenia i tak np. dobrze oświetlony stół w salonie, jadalni lub kuchnie rzutuje na oświetlenie całego wnętrza, bez względu na jego wysokość. Musimy jednak pamiętać, że nie każdy tego typu produkt posiada możliwość regulacji wysokości położenia.  Lampy wiszące LED ze względu na swój design, a zwłaszcza ze względu na duży strumień świetlny, stosowane są w pomieszczeniach przede wszystkim jako oświetlenie główne. Są one połączeniem nowoczesnej technologii w klasycznej formie.

Lampa wisząca LED obok lamp stojących, sufitowych, ściennych i stołowych to w zasadzie jeden z obowiązkowych elementów domowego oświetlenia. Samo z siebie rodzi się pytanie: czym w zasadzie lampy wiszące różnią się od lamp sufitowych, bo przecież i jedne i drugie montowane są do sufitu? Proste pytanie domaga się prostej odpowiedzi. Lampy wiszące wyróżnia możliwość regulacji wysokości ich położenia, co pozwala na perfekcyjne oświetlenie pomieszczenia i wybranej powierzchni (blat stołu, ławy lub biurka). Dodatkowo ta ich, bądź co bądź uniwersalność  nadaje pomieszczeniu charakterystyczny styl. Taka wisząca lampa obligatoryjnie musi być wyposażona w nowoczesną technologię LED, co w połączeniu z oświetleniem pomocniczym (np. kinkiety) czyni ją jeszcze bardziej bezkonkurencyjną i pozwala stworzyć  swoisty „light dreamteam”!

Lampę wiszącą LED najlepiej zawiesić w przedziale od 80 do 100 cm nad oświetlaną płaszczyzną (stół, ława, biurko) co pozwala na bardzo dobre oświetlenie również całego pomieszczenia. Oferta lamp wiszących LED zawiera również możliwość korzystania z pilota, który jest bardzo praktycznym urządzeniem do zdalnego sterowania w kwestii oświetlenia pomieszczeń i miejsc, a szczególnie sprawdza się on w przypadku sterowania lampą wiszącą LED. Dzięki niemu możemy dowolnie zmieniać temperaturę światła od ciepłej bieli poprzez uniwersalną biel do światła dziennego, zmieniać barwę światła lub regulować jego  jasność, inaczej mówiąc dowolnie rozjaśniać lub ściemniać.

              Lampy wiszące LED to bogata oferta wyboru materiału i wzorów tej lampy od purystycznych, poprzez klasyczne do nowoczesnych czyli modnych. Nasze gusty lampy wiszące LED  łaskoczą bogactwem form od stricte geometrycznych po futurystyczne. Również użyte do ich wykonania materiały dosłownie i w przenośni powalają bo od delikatnych tkanin czy szkła dochodzimy do metali lekkich po rury i beton włącznie. Lampy wiszące LED oferują ogromny wybór opraw pasujących do różnych gustów i stylów wyposażenia wnętrz, są zarówno bardzo modne jak i bardzo klasyczne. A wszystko to jedną klamrą spina LED: taśma, żarówka, dioda inaczej nowoczesna i modna technologia. Bo oszczędna, trwała, estetyczna po prostu praktyczna jak na XXI wiek przystało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl